Rozkład jazdy gimbusa

            ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA

                                       Rok szkolny 2020/2021

Zmiany w kursach gimbusa

Rozkład jazdy gimbusa 

Ważny od 17 maja 2021r.

Informacja o zmianach w kursach autobusu szkolnego związanych z rozpoczęciem prac remontowych na ul. Wawrzyńca Sikory.

      Objazd na linii S1 oraz zmiany na linii G-1. W związku z przebudową ulicy Wawrzyńca-Sikory w Liszynie oraz przewidywaną nieprzejezdnością tej ulicy w rejonie Ronda 100-lecia Niepodległości - od 10 marca od godz. 8:00 wprowadzone zostają czasowe (do odwołania) zmiany w organizacji autobusów linii gminnej S-1 oraz linii szkolnej G-1: 
      1. Autobusy linii S1 skierowane zostają na trasę objazdową przez ul. Jagiellońską w Liszynie i ul. Słowiańską w Bielinie. Czasowo przystanki: Borowiczki-Pieńki: Łąkowa, Głęboka, Świetlica, Wodna oraz Liszyno: Sikory i Widna - będą wyłączone z obsługi. 
         2. Autobusy linii szkolnej G-1, w godzinach porannych będą zaczynały trasę od przystanku Borowiczki-Pieńki Wodna, podążając trasą identyczną z dotychczasowym rozkładem jazdy (godziny odjazdów bez zmian).   
    3. Autobusy linii szkolnej G-1, w godzinach popołudniowych, zaczynając od Liszyna-Szkoła będą pokonywały trasę w odwrotnym kierunku niż dotychczas: najpierw ulicą Jagiellońską w Liszynie, przez: Bielino, Rydzyno, Borowiczki-Pieńki: Zakątek, Łąkowa, Głęboka, Świetlica, kończąc trasę na przystanku Borowiczki-Pieńki Widna. Z tego powodu autobusy G-1 po południu będą osiągały początkowe przystanki nowej trasy wcześniej niż dotychczas, a końcowe przystanki nowej trasy - później niż dotychczas. 

    Prosimy rodziców o uwzględnienie tego przy odbieraniu dzieci z autobusu na poszczególnych przystankach po zakończeniu zajęć szkolnych. Zmiany nie dotyczą czasu dojazdu autobusów G-1 do Wykowa.